GMINNY DZIEŃ DZIECKA

W dniu 1 czerwca 2018 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbył się Gminny Dzień Dziecka. Rozpoczęcia dokonali pan Wiesław Radzięciak – Wójt Gminy oraz pan Stefan Prokop – Przewodniczący Rady Gminy.

 Podczas imprezy przeprowadzone zostały konkurencje sportowo – rekreacyjne w kategoriach klas I – III i IV – VII.

Nasi reprezentanci spisali się na medal.

Klasy I – III

Rzut woreczkiem do celu:
Klasa II

  • I miejsce – Marcelina Turkiewicz

Klasa III

  • I miejsce – Karolina Pawliczuk

Slalom sprawnościowy:
Klasa I

  • II miejsce – Kacper Jakubczuk

  • III miejsce – Przemek Żukowski

Klasa III

  • I miejsce – Karolina Pawliczuk

Skok w workach:
Klasa II

  • II miejsce – Marcelina Turkiewicz

Klasa III

  • II miejsce – Marcin Malinowski

  • III miejsce Karolina Pawliczuk

Biegi

Klasa I – chłopcy

  • I miejsce – Przemysław Żukowski

  • III miejsce – Szymon Mróz

Klasa II - dziewczęta

  • III miejsce – Anna Jachimczak

Klasa II - chłopcy

  • I miejsce – Hubert Sitarz

Klasa III - dziewczęta

  • I miejsce – Karolina Pawliczuk

Klasa III - chłopcy

  • I miejsce – Łukasz Sitarz

Wśród klas IV – VII wyniki przedstawiały się następująco:

Wyścig rzędów:

Klasy IV – V - dziewczęta:

  • II miejsce – Kamila Jakubczuk

Klasy IV – V - chłopcy:

  • II miejsce – Maksymilian Nowak

  • III miejsce – Sylwester Janiuk

Klasy VI - VII - dziewczęta:

  • II miejsce – Oliwia Jakubczuk

Bieg płetwonurków:
Klasy IV - VII:

  • II miejsce – Kamila Jakubczuk

Biegi:
Klasa IV - dziewczęta:

  • II miejsce – Kamila Jakubczuk

Klasa V - dziewczęta:

  • II miejsce – Agata Pawliczuk

  • II miejsce – Oliwia Jakubczuk

Klasa V - chłopcy:

  • I miejsce – Maksymilian Nowak

  • III miejsce – Damian Kozyra

Klasa VII - dziewczęta:

  • II miejsce – Paulina Gajewska

  • III miejsce – Patrycja Bednarska

Klasa VII - chłopcy:

  • II miejsce – Tobiasz Rykała

Po wysiłku fizycznym na dzieci czekał poczęstunek oraz wspaniała zabawa na dmuchańcach. To był dzień pełen emocji i wrażeń!!!