W KINIE W LUBLINIE…

Ale najpierw…

Pierwszym punktem planu tego dnia (27.06.) był park trampolin w Lublinie, czyli Strefa Wysokich Lotów. Tutaj, po krótkiej rozgrzewce przeprowadzonej przez wykwalifikowanych trenerów, mogliśmy korzystać z mnóstwa atrakcji.

 Nie miały przed nami tajemnic: największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, w których mogliśmy pławić się bez końca, belka do pojedynków (która spodobała się szczególnie chłopcom), podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów. Ale atrakcji było o wiele więcej! Nie ukrywaliśmy naszego podziwu dla trenerów, którzy prezentowali nam niesamowite ewolucje.

Spełniliśmy nasze marzenia o lataniu i pokonywaniu grawitacji!

Po dwugodzinnych zmaganiach w Strefie Wysokich Lotów wyruszyliśmy na zasłużony obiad do Centrum Handlowego „Felicity”, gdzie w miłej atmosferze zajadaliśmy się pyszną pizzą.

Posileni i w doskonałych humorach udaliśmy się do „Cinema City”, by zrelaksować się, oglądając szaloną komedię „Wyszczekani”. Śledziliśmy losy Maxa, pracującego dla policji rottweilera, samotnika w typie macho, który zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi wiele zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Po zakończonym seansie przyszła pora na lody i spacer po centrum.

Dzień obfitował w niesamowite wrażenia! Wieczorem wróciliśmy do domów.

Opiekunami uczniów były panie: Ewa Radzięciak – Kowalczuk, Ewa Stańkowska, Ewelina Trubacz, Dorota Mielniczuk – Bogut.