BÓG SIĘ RODZI W CZŁOWIEKU

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, to czas miłości, radości i przebaczania, a także refleksji i rodzinnych spotkań. Ich wyjątkowość tkwi przede wszystkim w tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie i niezwykłej atmosferze, która im towarzyszy. Zapanował prawdziwie świąteczny nastrój.

 Tradycyjnie pojechaliśmy z jasełkami do Domu Pomocy Społecznej w Nowinach.

Występ był niezapomnianym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i licznie zgromadzonej publiczności. Oprawa muzyczna, kolorowe stroje były powodem, dla którego warto było obejrzeć przedstawienie.

Wszystko to sprawiło, że blisko godzinny montaż słowno – muzyczny przypadł do gustu zebranej publiczności, która nagrodziła wykonawców gromkimi brawami.

Uczniowie wręczyli pensjonariuszom samodzielnie wykonane kartki świąteczne, zaś pensjonariusze przekazali aktorom ręcznie zrobione aniołki oraz czekoladowe mikołaje. Spotkanie było bardzo wzruszające.

Dziękujemy Pani Joannie Jabłońskiej – Wójt Gminy Leśniowice za udostępnienie autokaru, którym pojechaliśmy do Nowin, rodzicom dzieci za opiekę i pomoc: Państwu Iwonie i Jackowi Chojarskim, Pani Irenie Pawliczuk, Pani Edycie Pawliczuk, Pani Marcie Szostak, Pani Kamili Nitrepskiej oraz Pani Ewelinie Koniuk.

Uczniom towarzyszyła Pani Barbara Hulkiewicz.