KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM!!!

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów Święta Babci i Dziadka nikomu nie trzeba przypominać.

 Zaproszeni Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczął oddział przedszkolny, który pięknymi kolędami i jasełkami wprowadził nas wszystkich jeszcze w świąteczny nastrój. Wspaniałymi aktorami okazali się również uczniowie z kl. I, II i III, którzy zaprezentowali skecze i piosenki o naszych solenizantach.

Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Każda Babcia i Dziadek otrzymali również piękny upominek własnoręcznie wykonany przez wnuczka lub wnuczkę.

Wzruszeń nie było końca, w niejednych oczach widać było radość i szczęście. Oklasków nie brakowało.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Obchody przygotowały wychowawczynie klas 0-III (panie: Ewa Turkiewicz, Alicja Sędłak, Ewelina Trubacz i Beata Bańka).