WIOSNA DO NAS ZAWITAŁA!!!

Organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski. Imprezę rozpoczął apel, podczas którego Michał Koszelny podał nowy plan lekcyjny i harmonogram całego święta. W tym dniu uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i prowadzili wybrane zajęcia lekcyjne. Z racji usprawiedliwionej nieobecności Pani Dyrektor Patrycji Bednarskiej, pieczę nad szkołą sprawowała niezastąpiona Pani Sekretarka. W tej roli wystąpiła Paulina Gajewska.

 21 marca obchodziliśmy także Międzynarodowy Dzień Osób Chorych na Zespół Downa, w związku z czym wszyscy założyliśmy różne skarpetki.

Każda z klas ubrała się również w barwny strój i posiadała wiosenny emblemat. Uczniowie przedstawili wraz z wychowawcami okrzyk żegnający zimę, a witający wiosnę.

Trzy godziny lekcyjne minęły w wyjątkowo szybkim tempie i o godzinie 10:45 nasza szkoła zamieniła się w salę widowiskową programu „Mam Talent”. Dzieci mogły zaprezentować swoje talenty i zainteresowania. Udział w konkursie wzięło 5 zespołów i 6 solistów. Zmagania poprowadzili Hubert Roman i Szymon Chojarski.

W kategorii „soliści” I lokatę zdobyła Ania Jachimczak z klasy III. Na podium znalazły się również Zuzanna Bańka z klasy II oraz Katarzyna Hulkiewicz z oddziału przedszkolnego.

W kategorii „zespoły” bezkonkurencyjne były „Dziewczyny z 7 klasy" ze skeczem „Kocia zagadka". II miejsce przypadło „Młotom” z klasy V, a III „Dzbanom” z klasy VI.