WITAJ SZKOŁO! ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

To wielki dzień dla całej społeczności Szkoły Podstawowej w Sielcu. To nie tylko początek nowego roku szkolnego, ale także nowy etap w życiu szkoły. Podczas wakacji bowiem zmieniliśmy siedzibę naszej placówki.

 Wyremontowany budynek byłego gimnazjum został dostosowany do naszych potrzeb, maluszki będą mogły korzystać z pięknych toalet, a starsi uczniowie zgłębiać tajniki wiedzy w wyposażonych, przestronnych salach. Dzieci i ich Rodzice chętnie zwiedzali szkołę, nie kryjąc zachwytu i radości, że wreszcie będzie dużo miejsca.

Efekt, jaki uzyskaliśmy, był możliwy dzięki wsparciu Pani Joanny Jabłońskiej – Wójt Gminy Leśniowice, Pani Beaty Kapelusznej – Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego oraz wszystkich Rodziców, nauczycieli i pracowników, którzy poświęcili swój czas i siły na pomoc przy przeprowadzce. To właśnie w ich kierunku popłynęły z ust Pana Piotra Janiuka – Dyrektora szkoły słowa podzięki.

Przed nami 10 miesięcy ciężkiej pracy, ale na szczęście z „dworku” zabraliśmy też rodzinną i przyjazną atmosferę, więc na pewno ten czas minie nam bardzo szybko!