DLA WSZYSTKICH STARCZY MIEJSCA POD WIELKIM DACHEM NIEBA…

Dnia 8 listopada 2019 r. społeczność uczniowska, dyrekcja oraz pracownicy szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii, by uczcić 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Pani Joanna Jabłońska – Wójt Gminy Leśniowice, Pan Dariusz Sułkowski – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie, Pani Beata Kapeluszna – Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo – Samorządowego, Pan Wiesław Wierzchoś – Przewodniczący Rady Gminy oraz radni: Pani Edyta Stasiuk – Ciołek, Pan Stefan Prokop, Pan Jerzy Korpul i Pan Krzysztof Sitarz.

Czytaj więcej: DLA WSZYSTKICH STARCZY MIEJSCA POD WIELKIM DACHEM NIEBA…

ZAPROSZENIE

RÓŻANIEC DLA MISJI

Konkurs „Mój najpiękniejszy pierwszy różaniec”, który odbył się w październiku 2019 roku był adresowany do dzieci z klas 0 – VIII.

Miał on na celu zapoznanie z modlitwą różańcową i umożliwienie spędzenia czasu w gronie rodzinnym.

Czytaj więcej: RÓŻANIEC DLA MISJI

ALE CIACHO…

30 października w szkole odbyła się istna uczta dla koneserów słodkości. Po zbiórce makulatury, uczniowie klasy VI, tym razem postawili na sprzedaż ciast. A zebrane pieniądze postanowili przeznaczyć na wyjazd na wycieczkę szkolną do Wrocławia, na którą chcą sami zarobić.

Czytaj więcej: ALE CIACHO…

WOLONTARIUSZE PORZĄDKUJĄ GROBY

24.10.2019 r., uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w akcji sprzątania grobów z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych. Nasi wolontariusze wraz z opiekunami: paniami Edytą Tarajko, Sylwią Tomaszewską i Barbarą Hulkiewicz wybrali się na cmentarz w Kumowie, aby uprzątnąć pomniki, które są rzadko odwiedzane na co dzień lub nie ma się kto nimi zająć.

Czytaj więcej: WOLONTARIUSZE PORZĄDKUJĄ GROBY

Strona 1 z 132