DZIEŃ RODZINY 2019

7 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. Tego dnia nie mieliśmy lekcji, ale czekało na nas mnóstwo zajęć.

 Rozpoczęliśmy od spotkania na sali gimnastycznej, gdzie odbył się Szkolny Dzień Języka Angielskiego. W tym roku w ramach tego dnia zorganizowano Festiwal Piosenki Angielskiej. Swoje zdolności artystyczno – językowe zaprezentowali: Maja Rozwód, Oliwia Najdek, Szymon Pawliczuk, Łucja Wesołowska, Zuzia Biziorek i Marcelina Turkiewicz (kl. I – III), Julia Bajko i Wiktor Najdek (kl. V – VI). Koncert poprowadzili uczniowie klasy VIII: Partycja Bednarska i Tobiasz Rykała. Całość koncertu pięknym tańcem uświetniła grupa dziewcząt z klas IV-VIII, a Oliwia Hałaj i Paulina Rozwód zaprezentowały niesamowity pokaz gimnastyki akrobatycznej. Dziękujemy młodym artystom za piękne interpretacje utworów i zaangażowanie w organizację festiwalu.

Następnie przenieśliśmy się na świeże powietrze, by zagrać mecz piłki nożnej z panią Agnieszką Szpejdą i piłki siatkowej z pania Ewą Stańkowską i panem Pawłem Szlagowskim. Na młodszych uczniów czekał turniej sprawnościowy, który poprowadziły panie Ewa Turkiewicz, Alicja Sędłak i Beata Bańka.

Niewątpliwą atrakcją tego dnia był pokaz Krav – magi, który bardzo zainteresował wszystkich, niezależnie od wieku. Zorganizowała go pani Ewelina Koniuk.

Chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił w grze „Postaw na milion”, poprowadzoną przez panią Edytę Tarajko.

Najmłodsi uczniowie mieli okazję przeistoczyć się w niesamowite postacie dzięki umiejętnościom pani Eweliny Trubacz, która cierpliwie malowała każdą buzię.

Już od samego rana przed szkołą odbywały się zajęcia z przedstawicielkami „Castoramy”, podczas których uczestnicy mogli zasiać kwiatuszki i pięknie ozdobić doniczki.

Był też czas na odpoczynek na łonie wyjątkowej sieleckiej przyrody, bo dzień był naprawdę upalny…

O poczęstunek, czyli smaczne hot – dogi i słodziutkie ciasteczka zatroszczyli się Rodzice, za co dziękujemy!